5 Bin TL Kredi Nasıl Çekilir?

Şu an bunu okuduğunuza göre muhtemelen sizin de paraya ihtiyacınız var ve para kazanma ya da para bulma yollarını araştırıyorsunuz. Hatta çok büyük bir para ihtiyacınız yok. Şöyle 5-10 bin tl size yetecek değil mi? Bildik mi? Muhtemelen bildik, çünkü günümüzde birçok Türk vatandaşı 5-10 bin arası borç para bulmanın peşinde. 5-10 bin tl günümüzde birçok kişiyi rahatlatacak bir miktar. Siz de bu kişiler arasındaysanız gelin şimdi 5 bin tl kredi nasıl çekilir buna birlikte göz atalım.

Kredi Çekmek

“5 Bin TL Kredi Çekmek İstiyorum” Diyenler Ne Yapmalı?

Bankalardan kredi çekmek istiyorum diyen her 5 türk vatandaşından 4’ü istediği miktarın 5-10 bin tl arasında olduğunu dile getiriyor. Bu da, bankaları bu küçük miktarlarda kredileri vermeye itiyor ve birçok banka bununla ilgili kampanyalar yapıyor. Bu süreçte izleyeceğiniz yollar ise şöyle olmalı.
5 bin tl kredi çekmek istiyorsanız en fazla 48 ay vade yapabileceğinizi kavramalısınız. Yani 5 bin tl kredi çekeyim 50-60 ayda ödeyeyim deme lüksünüz bulunmuyor.
Eğer vadeniz ne kadar düşük olursa, faiziniz de o kadar az olacaktır. Yani 48 ay yerine 12 ayda öderseniz daha az para ödemiş olursunuz.

0 faiz ile 5 bin tl kredi çekebilirsiniz fakat buna sadece 1-2 banka müsaade eder. Mesela Finansbank, kredi kartı almanız şartı ile faizsiz bir şekilde 5 bin tl kredi fırsatı sunuyor. Eğer 5 bin tl kredi çekmek istiyorsanız Finansbank’a başvurabilirsiniz.
“Ben 6 ayda ödemek istiyorum” derseniz de her ay 880 lira gibi bir ödeme yapmanız gerekli.
Bunun yanında siciliniz temiz olmalı ve düzenli bir gelir elde ettiğinizi gösteren yazılı bir belgeniz bulunmalı.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın